eminfluence.al

Esencialet e bukurise per pushimet ne det.

Gjithcka qe na duhet per tu larguar nga ritmi i qytetit eshte nje cante e paketuar per pushime. Tani me thjeshte se kurre garderoben time dhe produktet kozmetike i gjej te lokalizuara ne brandin me unik, Alviero Martini 1A Classe!

Te qendrojme te kuruara dhe buze detit eshte deshire e te gjithave ne, por patjeter qe kujdesi ndaj faktoreve te jashtem eshte prioritet.

Nje kombinim i freskise, natyrales dhe perfeksionit, ky eshte look-u qe duhet t’ju shoqeroj ne pushimet tuaja kete sezon!
Ne kete artikull kam perzgjedhur produktet kozmetike me natyrale dhe njekohesisht me mbrojtjen me te mire ndaj lekures, kur plani eshte i thjeshte; te marr rreze dielli dhe te luaj ne uje.


Ne perpiqemi te dukemi sa me bukur dhe sugjerimi im i pare eshte te kujdesemi qe te kemi nje lekure sa me te shendetshme dhe mos ta mbingarkojme ate, sidomos ne momentet qe jemi te ekspozuara ne diell.
Ndaj duhet te perzgjedhim produktet e duhura, sic une kam perzgjedhur produktet MUST nga Free Age by 1a Classe, te cilat me shoqerojne gjate gjithe veres.

1.Magic Cream
Qendron ne krye te sugjerimeve dhe eshte padyshim nje krem magjik!
Hidraton dhe njekohesisht njetrajteson ngjyren e lekures fale formules se pigmetuar.
Ofron mbrojtje nga dielli 25 SPF dhe acidin hialuronik i cili do ju bej te dukeni gjithmone e re dhe e fresket.

2.Active light

Korrektor iluminant i cili me ben te dukem e fresket dhe ‘glowy’. E perdor rreth syve per te sfumuar rrathet e zinj dhe ne pika te tjera te ftyres per te nxjerr ne pah me te miren!
Perlat natyrale jane perberes kryesor i Active Light dhe pervec shkelqimit marr mbrojtjen maksimale nga cdo ndotes i jashtem qe ndikon menjehere ne fytyre.

3.Easy glam , liquid blush and lip gloss.

Nje nder produktet me interesante i cili nuk duhet te mungoj asnjehere ne canten tuaj ( jo vetem ne pushime). Ka nje formule e cila kryen dy funksione, si blush i lengshem dhe si lip gloss duke i dhen keshtu lekures dhe buzve nje pamje te shendetshme dhe rrezatuese.
Nuk ka rendesi sa dinamike eshte dita juaj apo sa kohe do i kushtoni pamjes tuaj te jashtme, Easy Glam eshte nje MUST per cdo femer.

Pse une zgjedh Free Age by 1a Classe? 
Ditet tona jane te vrullshme dhe Free Age by 1A Classe ofron produkte praktike 2 n 1 per nje grim sa me te shpejte dhe te sofistikuar.
Free Age by 1A Classe eshte kthyer ne bashkepuntoinr e bukurise per mua, duke mbrojtur lekuren dhe duke nxjerr ne pah me te miren time!

Nga GERTA CICI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *