Ballet, çantë krahu hobo medium në lëkurë kafe

339.00

Linja Ballet kombinohet me stilet nga me klasike deri tek me kontemporane.
Ballet eshte e perbere nga lekura e bute, e kombinuar me detajet e hartes klasike.
Model funksional me nje estetike esenciale dhe moderne.
Zbukurohet nga logoja 1C Monogram e vendosur ne menyre asimetike ne ane dhe qepja ne pjesen
qendrore.
Perberja : 95% Bovine leather 5% Ovine leather

SKU: LGR648587-1 Categories: , , , ,
Dimensions 29.5 × 32 × 13 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ballet, çantë krahu hobo medium në lëkurë kafe”

Your email address will not be published. Required fields are marked *