Ballet, çantë krahu hobo medium në lëkurë te zeze

339.00

Linja Ballet kombinohet me stilet nga me klasike deri tek me kontemporane.
Ballet eshte e perbere nga lekura e bute, e kombinuar me detajet e hartes klasike.
Model funksional me nje estetike esenciale dhe moderne.
Zbukurohet nga logoja 1C Monogram e vendosur ne menyre asimetike ne ane dhe qepja ne pjesen
qendrore.
Perberja : 95% Bovine leather 5% Ovine leather

SKU: LGR648587 Categories: , , , ,
Dimensions 29.5 × 32 × 13 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ballet, çantë krahu hobo medium në lëkurë te zeze”

Your email address will not be published. Required fields are marked *