Easy Glam

16.00

Clear
SKU: FAFARLIQ Categories: , , ,

EASY GLAM -liquid blush and lip gloss

Blush i lëngshem dhe Lip Gloss, një formulë praktike dhe shumë e shpejtë 2 ne 1 për t’i dhënë një tonalitet fytyrës dhe buzëve. Një formulë e hollë dhe e lehtë që përhapet lehtë, duke i dhënë fytyrës një pamje menjëherë të shëndetshme dhe më rrezatuese. Në dispozicion në dy ngjyra fashion.

COMPOSITION

  • Vitamin E

PER KE REKOMANDOHET?
Për ata që duan një produkt të shpejtë dhe të lehtë për ta mbajtur në çantën e tyre për një pamje gjithmonë të rregullt.

PERDORIMI:
Vendoseni shpejt duke përdorur aplikuesin, dhe më pas përziejeni tek faqet dhe mollëzat për t’i dhënë një ngjyrim faqeve. Me të njëjtin aplikues, kaloni një shtese te holle mbi buzë për të përfunduar efektin.

INC:DIMETHICONE, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, PHENYLPROPYLDIMETHYLSILOXYSILICATE, DIISOSTEARYL MALATE, C24-28 ALKYL DIMETHICONE, VINYL DIMETHICONE/METHICONE SILSESQUIOXANE CROSSPOLYMER, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, MICA, ETHYL VANILLIN, , CAPRYLYL GLYCOL, TOCOPHERYL ACETATE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE. [+/-]: CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 15850 (RED 6 RED/ 7 LAKE), CI 73360 (RED 30 LAKE).

ME SHUME INFO 

  • Format: 7 ml
  • PAO: 12 Months
Nuanca

Easy Glam1, Easy Glam2

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Easy Glam”

Your email address will not be published. Required fields are marked *