Eye Metal, laps sysh me efekt metalik

16.00

Laps sysh me efekt metalik

Një laps për sytë me një perberje të butë, i cili mund të përdoret gjithashtu si një ton sysh. Nuancat metalike nxjerrin në pah pamjen pa e rënduar. Ato mund të kombinohen si me rimelë metalikë ashtu edhe me mat për efekte të ndryshme dhe  intensive.

Clear
SKU: FAMAOMET Categories: , ,

Laps sysh me efekt metalik

Një laps për sytë me një perberje të butë, i cili mund të përdoret gjithashtu si një ton sysh. Nuancat metalike nxjerrin në pah pamjen pa e rënduar. Ato mund të kombinohen si me rimelë metalikë ashtu edhe me mat për efekte të ndryshme dhe  intensive.

PER KE REKOMANDOHET?
Lë një shtresë ngjyrash me reflektime metalike që ndriçojnë pamjen.

PERDORIMI:
Aplikoni një vijë të hollë në rrënjën e qerpikëve. Përzierja e përsosur e lapsit lejon efekte të pafund, të vetëm ose të kombinuar me tone nga linjat Smokey dhe Metal.

VIOLA: ISODODECANE, HYDROGENATED POLYCYCLOPENTADIENE, MICA, POLYETHYLENE, PARAFFIN, HYDROGENATED COCONUT ACID, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77499 (IRON OXIDES), POLYBUTENE, C10-18 TRIGLYCERIDES, CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, CI 77491 (IRON OXIDES), SILICA, CI 77492 (IRON OXIDES), STEARALKONIUM HECTORITE, CI 75470 (CARMINE), TIN OXIDE, PROPYLENE CARBONATE, ALUMINA, MAGNESIUM OXIDE.

BLU: ISODODECANE, POLYETHYLENE, HYDROGENATED POLYCYCLOPENTADIENE, PARAFFIN, HYDROGENATED COCONUT ACID, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), MICA, CI 77499 (IRON OXIDES), POLYBUTENE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, C10-18 TRIGLYCERIDES, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, CI 77510 (FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE), TALC, CI 77510 (FERRIC FERROCYANIDE), STEARALKONIUM HECTORITE, CI 77491 (IRON OXIDES), PROPYLENE CARBONATE, ALUMINA, MAGNESIUM OXIDE.

BRONZO: ISODODECANE, HYDROGENATED POLYCYCLOPENTADIENE, POLYETHYLENE, PARAFFIN, MICA, HYDROGENATED COCONUT ACID, POLYETHYLENE TEREPHTHALATE, POLYBUTENE, CI 77491 (IRON OXIDES), CI 77499 (IRON OXIDES), C10-18 TRIGLYCERIDES, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, STEARALKONIUM HECTORITE, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), POLYURETHANE-11, PROPYLENE CARBONATE, CI 19140 (YELLOW 5), CI 77000 (ALUMINUM POWDER).

Nuanca

Blu, Bronx, Leja

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Eye Metal, laps sysh me efekt metalik”

Your email address will not be published. Required fields are marked *