Glow Me

34.00

Clear
SKU: FAALLOVE Categories: , , , ,

GLOW ME all-over

Kompakte dhe shumëfunksionale që zbukuron lëkurën me reflektimet e saj shkëlqyese, për një rezultat të sofistikuar natyrshëm. Jashtëzakonisht i butë dhe e mendafshte në prekje, është e përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe gjithashtu ideale për rivendosjen e makeup-it pasi nuk shtresëzohet. Ai ngroh makeup-in duke e bërë atë të duket më i ndritshëm, më i freskët, dhe rinor.

COMPOSITION

  • Very fine cooked powders for a silky effect
  • Pearly pigments to give light to the face

PER KE REKOMANDOHET?
Eshte një produkt që mund t’i rekomandohet të gjithëve, pas make-up-it ose vetëm për t’i dhënë ngjyra dhe dritë fytyres

PERDORIMI:
Aplikojeni duke filluar nga mollëzat dhe më pas në të gjithë fytyrën, qafën dhe dekoltenë për një efekt natyral. Të aplikohet me furçën e pudres.

ALL OVER 01: SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, MICA, DIMETHICONE, SILICA, BENZYL, ALCOHOL, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, ZEOLITE, HECTORITE, SORBIC ACID, TIN OXIDE, DEHYDROACETIC ACID, DIMETHICONOL, AQUA/ WATER. +/-: CI 77891, CI 77491, CI 77499, CI 77492.
ALL OVER 02: MICA, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, DIMETHICONE, SILICA, BENZYL, ALCOHOL, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, HECTORITE, ZEOLITE, SORBIC ACID, TIN OXIDE, DIMETHICONOL, DEHYDROACETIC ACID, AQUA/ WATER, CI 77491, CI 77891, CI 77499, CI 77492, CI 77742.
ALL OVER 03: MICA, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, DIMETHICONE, SILICA, BENZYL, ALCOHOL, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, ZEOLITE, HECTORITE, SORBIC ACID, TIN OXIDE, DIMETHICONOL, DEHYDROACETIC ACID, AQUA/ WATER, CI 77491, CI 77891, CI 77499, CI 77492.

ME SHUME INFO

  • Format: 7.5 g
  • PAO: 24 Months

 

Nuanca

Glow me 01, Glow me 02, Glow me 03

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Glow Me”

Your email address will not be published. Required fields are marked *