Mbajtëse celsash Monogram e zezë

52.00

Praktike dhe e përkryer për tu mbajtur në çantën tuaj, kjo mbajtese celsash në pëlhurën e re Monogram është e pajisur me një unazë të rehatshme çelësash dhe një mbyllje të sigurt me zinxhir.

SKU: CMP2009613 Categories: ,

Praktike dhe e përkryer për tu mbajtur në çantën tuaj, kjo mbajtese celsash në pëlhurën e re Monogram është e pajisur me një unazë të rehatshme çelësash dhe një mbyllje të sigurt me zinxhir.

Dimensions 7 × 12.5 × 1 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mbajtëse celsash Monogram e zezë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *