Rrip Opera

139.00 111.00

Rrip femëror dhe elegant i bërë prej lëkure të butë dhe i zbukuruar me detaje në Geo Classic. E përsosur për tu veshur me xhins për të kompletuar një pamje.

Clear
SKU: LA4918587 Categories: , , ,
Size

75, 85, 95

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rrip Opera”

Your email address will not be published. Required fields are marked *