Skin Lift, fondatine

32.00

Clear
SKU: FASKILIF Categories: , ,

SKIN LIFT-lifting effect foundation

Mattifikuese dhe shkëlqyese në të njëjtën kohë, një fondatine me efekt lifting, i cili është pothuajse një trajtim.
Cilësi kremoze dhe jo e yndyrshme që bashkohet në mënyrë perfekte me lëkurën, pa e shënjuar atë, për një rezultat të perfekt. Formulë e pasuruar me parime anti-ndotje dhe anti-plakje që ndihmojnë lëkurën të mbetet e mbrojtur nga smogu, pluhuri i imët, faktoret e jashtëm.

COMPOSITION 

  • POLYLIFT®, biopolymer derived from sweet almond proteins, with anti-aging action
  • Vitamin E and Vitamin C
  • Urban Filter anti-pollution complex
  • SPF 15

PER KE REKOMANDOHET?
Rekomandohet per lekure te maturuar ose per ata qe kerkojne nje produkt me te pasur.

PERDORIMI:
Ne lekure te paster dhe pasi keni aplikuar primerin Radiance, vendosni produktin ne furcen e fondatines, duke e pozicionuar fillimisht ne hunde, balle, molleza dhe mjeker pa lene pas dore dekoltene. Perhapeni ne menyre perfekte per nje rezultat natyral dhe homogjen. Sigurohuni me nje shtrese te holle te Fix Powder.

INC: AQUA, DIMETHICONE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, TRIETHYLHEANOIN, ZINC OXIDE, BUTYLENE GLYCOL, TALC, LAURYL PEG- 8 DIMETHICONE, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, HDI/TRIMETHYLOL HEXYLLACTONE CROSSPOLYMER, SODIUM CHLORIDE, TITANIUM DIOXIDE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, GLYCERIN, PHENOXYETHANOL, ISODODECANE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM DEHYDROACETATE, TOCOPHERYL ACETATE, MAGNESIUM STEREATE, METHICONE, DIMETHICONOL, ASCORBYL PALMITATE, QUATERNIUM- 90 BENTONITE, PENTYLENE GLYCOL, HYDROLYZED RICE PROTEIN, ALUMINUM HYDROXIDE, BENZYLIDENE DIMETHOXYDIMETHYLINDANONE, SODIUM HYALURATE, SILICA, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS EXTRACT, HYDROGEN DIMETHICONE, PROPYLENE CARBONATE, ETHYLHEXYGLICERIN, CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499.

MORE INFO

  • Format: 27.5 ml
  • PAO: 12 Months
Nuanca

Skin Lift 01, Skin Lift 02, Skin Lift 03, Skin Lift 04

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Skin Lift, fondatine”

Your email address will not be published. Required fields are marked *