Skin Veil, fondatine

27.00

Clear
SKU: FASKIVEI Categories: , ,

SKIN VEIL -foundation veil

Për ata që kërkojnë mbulim mesatar, dhe në të njëjtën kohë një formulë hidratuese për mbrojtjen e përditshme të lëkurës. Rekomandohet për lëkurë të thatë ose normale.

COMPOSITION

  • SPF 15
  • Vitamin E
  • Complex of moisturizing active ingredients (hyaluronic acid, allantoin)
  • Medium coverage

PER KE REKOMANDOHET?
Për ata që kërkojnë mbulim mesatar, dhe në të njëjtën kohë një formulë hidratuese për mbrojtjen e përditshme të lëkurës. Rekomandohet për lëkurë të thatë ose normale

PERDORIMI:
Ne lekure te paster dhe pasi keni aplikuar primerin Radiance, vendosni produktin ne furcen e fondatines, duke e pozicionuar fillimisht ne hunde, balle, molleza dhe mjeker pa lene pas dore dekoltene. Perhapeni ne menyre perfekte per nje rezultat natyral dhe homogjen. Sigurohuni me nje shtrese te holle te Fix Powder.

INC:
DIMETHICONE, AQUA/WATER, ISODODECANE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYLENE GLYCOL, PEG-10 DIMETHICONE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, PROPYLENE CARBONATE, CAPRYLYL GLYCOL, 1,2-HEXANEDIOL, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, PARFUM/FRAGRANCE, TOCOPHERYL ACETATE, PENTYLENE GLYCOL, UREA, FRUCTOSE, ALLANTOIN, SODIUM LACTATE, SODIUM PCA, SODIUM HYALURONATE, GLUCOSE, SODIUM DEHYDROACETATE, CITRIC ACID, SODIUM CHLORIDE, SODIUM HYDROXIDE, DISODIUM EDTA, CI 77891/TITANIUM DIOXIDE, CI77491/IRON OXIDES,
CI 77492/IRON OXIDES, CI 77499/IRON OXIDES.

MORE INFO

  • Format: 30 ml
  • PAO: 12 Months
Nuanca

Second Skin 04, Skin Veil 01, Skin Veil 02, Skin Veil 03

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Skin Veil, fondatine”

Your email address will not be published. Required fields are marked *