Smokey

14.00

Clear
SKU: FAOMBSMO Categories: , ,

COMPACT MONO EYESHADOW

Eyeshadow kompakt me efekt mëndafshi, i pasuruar me Vitamine E me vetitë e njohura antioksiduese. Ngjyra e plotë që nuk zhgenjen, tekstura të buta në hije mat ose pak saten, gjithashtu të përshtatshme për sy delikatë. Hije elegante dhe esenciale, të përziera në mënyrë perfekte me njëra-tjetrën.

COMPOSITION

  • Lives
  • Micronized pigments for an intense and uniform color

PERDORIMI:
Përgatitni qepallën, duke e bërë ngjyrën uniforme me një ngjyrë neutrale dhe më pas vendosni tonin duke përdorur furçën Eyeshadow. Vendosni tonin më të çelët në qendër të qepallës dhe më pas hijezoni konturin e syrit me një hije të errët, të kundërta. Tonet mund të përzihen në mënyrë të përsosur me njëra-tjetrën dhe lejojnë lojëra të pafundme ngjyrash. Ne rekomandojmë që ta perdorni me një ton kremoz nga linja Metal.

SMOKEY 01 – 09 – 10: TTALC, MICA, DIMETHICONE, OCTYDOLDECYL STEAROYL STEARATE, DIISOSTEARYL MALATE, CAPRYLYL GLYCOL, PHENOXYETHANOL, ALUMINIUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, POLYBUTENE, ZINC STEARATE, TOCOPHERYL ACETATE, HEXYLENE GLYCOL, TIN OXIDE, TOCOPHEROL, LECITHIN, ASCORBYL PALMITATE, GLYCERYL STEARATE, CITRIC ACID +/-: CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77007, CI 77510.
SMOKEY 02 – 03 – 07: TALC, MICA, DIMETHICONE, OCTYDOLDECYL STEAROYL STEARATE, POLYBUTENE, CAPRYLYL GLYCOL, ALUMINIUM HYDROXYDE, PHENOXYETHANOL, TIN OXIDE, TOCOPHERYL ACETATE, HEXYLENE GLYCOL, TOCOPHEROL, LECITHIN, ASCORBYL PALMITATE, GLYCERYL STEARATE, GLYCERYL OLEATE, CITRIC ACID +/-: CI 7781, CI 19140,CI 77499, CI 77163, CI77491, CI 15850.
SMOKEY 04 – 06: TALC, MICA, OCTYDOLDECYL STEAROYL STEARATE, DIMETHICONE, CAPRYLYL GLYCOL, ZINC STEARATE, PHENOXYETHANOL, POLYBUTENE, TOCOPHERYL ACETATE, HEXYLENE GLYCOL, TIN OXIDE, TOCOPHEROL, LECITHIN, ASCORBYL PALMITATE, GLYCERYL STEARATE, GLYCERYL OLEATE, CITRIC ACID +/-: CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77007, CI 77499, CI 75470.
SMOKEY 05: MICA, POLYMETHYL METHACRYLATE, DIMETHICONE, SILICA, TALC, DIMETHICONE, TRIETHOXYCAPRYLYSILANE, DIISOSTEARYL MALATE, HEXYL LAUEATE, CAPRYLYL GLYCOL, ZINC STEARATE, PHENOXYETHANOL, TOCOPHERYL ACETATE, HEXYLENE GLYCOL +/-: CI 77007, CI 75470, CI 77491, CI 77891, CI 77499.
SMOKEY 08: MICA, TALC, DIMETHICONE, OCTYDOLDECYL STEAROYL STEARATE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, ZINC STEARATE, POLYBUTENE, MAGNESIUM MYRISTATE, CAPRYLYL GLYCOL, PHENOXYETHANOL, TOCOPHERYL ACETATE, HEXYLENE GLYCOL, TIN OXIDE, TOCOPHEROL, LECITHIN, ASCORBYL PALMITATE, GLYCERYL STEARATE, GLYCERYL OLEATE, CITRIC ACID +/-: CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 75470

ME SHUME INFO

  • Format: 2.8 g
  • PAO: 18 Months

 

Nuanca

Smokey 01, Smokey 02, Smokey 03, Smokey 04, Smokey 06, Smokey 07, Smokey 08, Smokey 09, Smokey 10, Smokey 5

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Smokey”

Your email address will not be published. Required fields are marked *