Free Age by 1A Classe

Aty ku bukuria takon moden!

Aty ku bukuria takon moden, lind nje lidhje unike. Nje lidhje qe fton cdo femer te zbuloj ose te rizbuloje bukurine e saj. Sepse cdo zbulim eshte nje udhetim!
Free Age by 1a Classe eshte nje filozofi e re make upi, e cila ne fokus ka nje femer dinamike, gjithmone ne levizje, e hapur ndaj ndryshimeve, qe kerkon produkte te sigurta dhe cilesore, por duke qendruar gjithmone moderne.

Free Age by 1A Classe është një linjë 100% e prodhuar në Itali nga kompania me prestigjoze farmaceutike dhe kozmetike ANGELINI.
Formulat jane testuar në mënyrë rigoroze, të pasuruara me përbërës aktivë për të mbrojtur bukurinë natyrale të fytyrës. Nuanca delikate për një përbërje të lehtë dhe efektive, cilësi me performancë të lartë për një rezultat afatgjatë & profesional.

Nje filozofi e re Makeup-i
Ne vitin 2019 kozmetika dhe moda takohen. Free Age, në partneritet me Alviero Martini 1A Classe, lancojne Free Age by 1 a Classe. Bashkim perfekt midis bukurisë dhe modës, sigurisë dhe elegancës, për një rezultat të sofistikuar dhe teper natyal.

Free Age by 1a Classe ofron produkte praktike 2 ne 1, per nje grim te shpejte dhe te sofistikuar qe jep ngjyra dhe shkelqim ne cast, per nje look natyral dhe te fresket.

Siguri dhe elegancë!
 
Te gjithe ingredientet jane perzgjedhur per te ofruar rezultat dhe mbrojtje edhe per lekurat me te ndjeshme. E pasuruar me elemente mbrojtes dhe anti rrudhe qe ndihmojne lekuren per te qendruar gjithmone e re dhe e hidratuar.
Free Age by 1A Classe eshte testuar ne menyre rigoroze per te garantuar cilesine e larte te produkteve te saj.
– Pa paraben
-Testuar ndaj Nikelit
-Testuar dermatologjikisht
-Testuar Oftamologjikisht
 
Kualiteti
Teksturat inovative, pudrat e lehta dhe të mëndafshta garantojnë një efekt homogjen dhe natyral, qe zgjat shume. Një përzierje e përbërësve aktivë që ndihmojnë në mbrojtjen e bukurisë dhe ruajtjen e saj me kalimin e kohës.
 
 
Tolerueshmëria
Formulat delikate janë rezultat i kërkimeve të vazhdueshme dhe testeve rigoroze laboratorike që synojnë të sigurojnë sigurinë maksimale të përdorimit. Të gjitha produktet janë testuar ndaj nikelit për të minimizuar rrezikun e alergjive.
 
 
Vemendje ne detaje
Paketim i rafinuar dhe praktik, pajisje profesionale, të cilat lejojnë një aplikim të saktë dhe një përzierje të përsosur. Mjete të çmuara për bukurinë e përditshme.
 
 

 

X