Valixhe e vogël, e kuqe

449.00

Valixhe unisex në polikarbonat me detaje lëkure dhe lekure me hartën Geo Classic. Ka rrota rrotulluese, sistem tërheqës teleskopik, mbyllje zinxhiri dhe bllokim TSA, dy ndarje të brendshme. Lehtë dhe rezistent, është i përsosur si bagazh dore ose si valixhe për udhëtime të shkurtra biznesi.
Perberja: 88%PC 5%PVC 3%CO 2%PL 2%Calf leather

SKU: BVG5405500 Categories: , , , , ,
Dimensions 55 × 35 × 22 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Valixhe e vogël, e kuqe”

Your email address will not be published. Required fields are marked *