Search
Close this search box.

Asisteni Virtual

Blini nga shtëpia.
Këshilla drejtpërdrejt. Nuk ka nevojë për takim. Kur dhe si ju përshtatet.

Nëse jeni në kërkim të një dhurate perfekte, ose jeni duke kërkuar produktin perfekt per tipologjine e lekures tuaj, nga Free Age by 1a Classe, Asistenti Personal është këtu për t’ju ndihmuar.

Si funksionon?

Përdorimi i shërbimit tonë Asistenti Virtual është i thjeshtë, thjesht klikoni në butonin më poshtë për të dërguar me email ekipit tonë në asistentivirtual@eminfluence.al me disa detaje rreth jush ose mund te na kontaktoni ne Whatsapp.

Nga atje, asistenti juaj virtual do t’ju kontaktojë në cilën platformë preferoni apo mendoni te kontaktoni. WhatsApp, Teams etj.
Sigurisht, një telefonatë tradicionale është gjithmonë e mirëpritur.

X